plbeenderuuk
A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

 

Pracownicy Biura

 

 

 

Dyrektor Biura

 
mgr Iwona Kosiłoiwona.kosilo@hipokrates.org

mgr Iwona Kosiło

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Księgowość

mgr Wiesława Kluszczyńskaw.kluszczynska@hipokrates.org

mgr Wiesława
Kluszczyńska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Główna Księgowa

mgr Michał Heimannm.heimann@hipokrates.org

mgr Michał
Heimann

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista
ds rozliczeń finansowo-księgowych


Sekretariat

Jolanta Klewiczbil@bil.org.pl

Jolanta Klewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rejestr lekarzy

lic. Luiza Domkaluiza.domka@hipokrates.org

lic. Luiza Domka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds rejestracji lekarzy

Rejestr praktyk

mgr Monika Zalewskam.zalewska@hipokrates.org

mgr Monika Zalewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds administracji
oraz
obsługi biura Okręgowego Sądu Lekarskiego

Biuro Okręgowego
Sądu Lekarskiego

mgr Monika Zalewskaosl@bil.org.pl

mgr Monika Zalewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specjalista ds administracji
oraz
obsługi biura Okręgowego Sądu Lekarskiego

Biuro Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

mgr Beata Stoltmannb.stoltmann@hipokrates.org

mgr Beata Stoltmann

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz
Okręgowego Rzecznika
Odpowiedzialności Zawodowej


 

Redakcja Gazety PRIMUM

 mgr Agnieszka Banach-Dalke  primum@bil.org.pl

mgr Agnieszka Banach-Dalke

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redaktor Naczelna Primum

mgr Magdalena Godlewska  primum@bil.org.pl

mgr Magdalena Godlewska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dziennikarz Primum

Informatyka

mgr inż. Marek Tokarskim.tokarski@hipokrates.org

mgr inż. Marek Tokarski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator Systemu Informatycznego
Administrator Bezpieczeństwa Informacji


Utrzymanie czystości

Elżbieta Kopernatzka

Elżbieta Kopernatzka