plbeenderuuk
A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Okręgowy Zjazd Lekarzy

Lista delegatów

  1. Adamowicz Andrzej Antoni

  2. Bańkowska-Woźniak Magdalena

  3. Białożyk Paweł Piotr

  4. Biedka Marta Anna

  5. Bochat Marek

  6. Boguszyński Mieczysław

  7. Bohuszewicz Małgorzata

  8. Bonek Robert Marek

  9. Borowiecki Maciej

10. Bronisz Marek Aleksander

11. Buczkowski Grzegorz Jerzy

12. Buszko-Sikora Elżbieta Maria

13. Chrobot Andrzej

14. Cichosz Andrzej Stanisław

15. Ciesielska Anna Elżbieta

16. Czarnecki Adam Robert

17. Dalke Krzysztof Jarosław

18. Dobrzyńska-Puckowska Barbara Janina

19. Domańska-Midura Halina Danuta

20. Domżała Marek Daniel

21. Durczak-Hillemann Maria Barbara

22. Foremska Joanna Irena

23. Fórmaniak Jacek

24. Gaweł Krzysztof Jan

25. Gidlecki Zenon

26. Goc Maria Elżbieta

27. Goszczyński Andrzej Wiesław

28. Grzela Tomasz Edmund

29. Grzybowska-Rogulska Halina

30. Hryncewicz Witold Czesław

31. Jakubowska - Zając Beata Ewelina

32. Jaroszewicz-Goral Waleria Alicja

33. Kaczanowska-Burker Ewa Maria

34. Kapsa-Sroczyńska Maria Magdalena

35. Kawecka Elżbieta Krystyna

36. Kłódkowski Karol

37. Koszewska-Kołodziejczak Aleksandra Maria

38. Kowalewska Ildefonsa Barbara

39. Kozak Mirosław

40. Krzyżanowski Marek Wojciech

41. Kuczma-Urbanek Katarzyna Maria

42. Kuliński Andrzej Krzysztof

43. Kuźmińska Ewa

44. Kwaśniewska Jolanta Anna

45. Lach Jarosław Andrzej

46. Lisiak Mariusz Jan

47. Łodygowska Beata

48. Łukasiewicz Aleksander

49. Majewski Bartosz Marek

50. Marzec-Ostrowska Jolanta

51. Minda Ewa Teresa

52. Motuk Andrzej Jarosław

53. Narolska-Wierczewska Elżbieta

54. Nowicka Anna Bogusława

55. Nowosad Andrzej Bronisław

56. Paradowski Tomasz

57. Parzęcka Monika Dorota

58. Patyk Iwona Maria

59. Pech Elżbieta Bożena

60. Petrykowski Zbigniew Ryszard

61. Piaskowska Halina

62. Piechocka-Zakurzewska Maria Aleksandra

63. Prywiński Stanisław Kazimierz

64. Ratajczak Dariusz Mieczysław

65. Rogowski Marek Jerzy

66. Rożek Bożena Władysława

67. Rydzkowski Mariusz Tadeusz

68. Sadowska-Krawczenko Iwona Ewa

69. Sergot-Martynowska Grażyna Barbara

70. Siuda Jerzy Andrzej

71. Siwek Piotr

72. Smukalska Ewa Maria

73. Sobociński Zbigniew Józef

74. Socha Maciej Władysław

75. Stankiewicz Wojciech Tadeusz

76. Staszak-Kowalska Radosława Maria

77. Straburzyńska Maria Teresa

78. Szczęsny Wojciech Julian

79. Szopiński Jacek Marcin

80. Szymkowiak Edward Witold

81. Śliwińska Hanna Wiktoria

82. Świątkowska Małgorzata

83. Tojek Krzysztof Henryk

84. Tomasik Mieczysław Józef

85. Topoliński Bartosz Andrzej

86. Wasielewska Iwona Janina

87. Wasik Juliusz Ryszard

88. Winiarski Piotr Włodzimierz

89. Wiśniewski Dariusz

90. Wojdyga Hubert Marek

91. Zawada Wojciech Jerzy

Krajowy Zjazd Lekarzy

Delegaci na zjazd krajowy VI Kadencja:

  1. Borowiecki Maciej                            dr n. med.
  2. Bronisz Marek                                  dr n. med.
  3. Dalke Krzysztof                                dr n. med.
  4. Fórmaniak Jacek                              dr n. med.
  5. Gaweł Krzysztof                               lek.
  6. Kuliński Andrzej                               lek. stom.
  7. Podhajska Joanna                           lek.
  8. Prywiński Stanisław                         dr n. med.
  9. Siwek Piotr                                      dr n. med.
  10. Staszak-Kowalska Radosława        dr n. med.
  11. Śliwińska Hanna                              lek.