plbeenderuuk
A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Okręgowy Zjazd Lekarzy

Lista wybranych delegatów:

    I. Rejon nr 01 Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy:
    .

Bronisz Agata,

Brzeziński Piotr,
Bułtowicz Robert,
Cichosz Andrzej
Dąbkowska Małgorzata,
Goc Maria,
Kołakowski Jarosław,
Koszewska-Kołodziejczak Aleksandra,
Król Jacek,
Krzyżanowski Marek,
Misterek Bartosz,
Prywiński Maciej,
Szymkowiak Edward,
Śniegocki Maciej,
Tworkiewicz Maciej,
Tyloch Janusz,
Wieczorek Joanna,
Wierzchowski Paweł.

 

    II. Rejon nr 02 Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy;
    .
 

Fórmaniak Jacek,
Gaweł Krzysztof,
Kozak Mirosław,
Motuk Andrzej,
Ratajczak Dariusz,
Sinkiewicz Władysław,
Socha Maciej,
Szczęsny Wojciech,
Tojek Krzysztof,
Winiarski Piotr,.
Zagierski Adam,
Zegarska Jolanta.

 

    III. Rejon nr 03 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy;
    .
 

Buszko-Sikora Elżbieta,
Piwowar Piotr.
 

 
    IV. Rejon nr 04 Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy;
   
.
 

Sergot –Martynowska Grażyna,
Staszak-Kowalska Radosława.

 
    V. Rejon nr 05 Kujawsko–Pomorskie Centrum Pulmonologii;
    .
 

Jasik Bogusław,
Marciniak Leaszek,


 
 
VI. Rejon nr 06 Centrum Onkologii w Bydgoszczy;
    .
 

Bańkowska-Woźniak Magdalena,
Puckowska-Michalska Katarzyna,
Rhone Piotr,
Siwek Piotr.
 

 
    VII. Rejon nr 07 Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w Bydgoszczy;
    .
 

Smukalska Ewa.

 

    VIII. Rejon nr 08 Szpital MSWiA w Bydgoszczy;
    .
 

Janikowska-Woś Joanna
Lewandowski Marek.
 

 
    IX. Rejon nr 09 Lecznictwo resortowe;
    .
 

Kozłowski Bartosz,
Patyk Iwona,
Śliwińska Hanna.
 

 
 
X. Rejon nr 10 Lecznictwo otwarte – rejon I w Bydgoszczy;
    .
 

Kaczanowska-Burker Ewa,
Mucha Edmund,
Narolska-Wierczewska Elżbieta,
Światkowska Małgorzata,
Wasik Juliusz.
 

 
    XI. Rejon nr 11 Lecznictwo otwarte – rejon II w Bydgoszczy;
    .
 

Dalke Krzysztof
Ostrowski Mariusz,
Wierciński Andrzej.

 
    XII. Rejon nr 12 Lecznictwo otwarte – rejon III w Bydgoszczy;
    .
 

Jefimow-Gżyl Alina,
Knypiński Andrzej.

 
    XIII. Rejon nr 13 Powiat bydgoski;
    .
 

Szymański Andrzej.

 
XIV. Rejon nr 14 Inowrocław;
    .
 

Bochat Marek,
Bronisz Marek,
Dereziński Tadeusz,
Foremska Joanna,
Kuczma-Urbanek Katarzyna,
Pilecki Stanisław,
Wieczorek Janusz.

 
    XVII. Rejon nr 17 Sępólno;
   
 

Gełdon Anna.

 
    XVIII. Rejon nr 18 Świecie;
    .
 

Goszczyński Andrzej.

 
    XIX. Rejon nr 19 Tuchola;
    .
 

Chrobot Andrzej,
Rydzkowski Mariusz.

 
    XX. Rejon nr 20 Żnin;
    .
 

Rozmus Jerzy,
Sousak Masaoud.

 
    XXI. Rejon nr 21 Lekarze dentyści z Bydgoszczy;
    .
 

Białożyk Paweł,
Domańska-Midura Halina,
Jundziłł Barbara,
Kawecka Elżbieta,
Kuliński Andrzej,
Majewski Bartosz,
Oczki Janina,
Rogowski Jerzy,
Rogowski Marek,
Wasielewska Iwona.

 
    XXII. Rejon nr 22 Lekarze dentyści z powiatów: inowrocławski, mogileński, żniński;
    .
 

Bohuszewicz Małgorzata,
Jaroszewicz-Goral Waleria.

 

    XXIII. Rejon nr 23 Lekarze dentyści z powiatów: bydgoski, nakielski, tucholski, sępoleński, świecki:
    .
 

Kapsa-Sroczyńska Maria,
Straburzyńska Maria.


 
 
XXIV. Rejon nr 24 Lekarze rodzinni;
    .
 

Deczyński Maciej,
Derdowska Agnieszka,
Klucz Katarzyna,
Małecka Jadwiga,
Monowid Zbigniew,
Rajewski Jerzy,
Waleryś-Masiak Małgorzata,
Wawrzyniak Michał,
Wiśniewska Katarzyna.


 
 
XXV. Rejon nr 25 Lekarze stażyści z całego obszaru działania BIL;
    .
 

Dudek Anna,
Frankowska Magdalena,
Kwiatkowski Maciej,
Rzeszewska Jagoda.


 

 
 
   XXVII. Rejon nr 27 Klub Lekarza Seniora;
    .
 

Adamczewski Andrzej,
Borowiecki Maciej,
Kwaśniewska Jolanta,
Petrykowski Zbigniew,
Piaskowska Halina,
Prywiński Stanisław.

 

Krajowy Zjazd Lekarzy

Delegaci na zjazd krajowy VII Kadencja:

  1. Białożyk Paweł                             dr n. med.
  2. Borowiecki Maciej                        dr n. med.
  3. Chrobot Andrzej                           dr n. med.
  4. Dalke Krzysztof                            dr n. med.
  5. Gaweł Krzysztof                           lek.
  6. Kuliński Andrzej                           lek. stom.
  7. Prywiński Stanisław                     dr n. med.
  8. Rajewski Jerzy                             lek.
  9. Ratajczak Dariusz                        lek.
  10. Staszak-Kowalska Radosława     dr n. med.
  11. Śliwińska Hanna                           lek.