REJON I - Szpital Uniwesytecki nr 1 w Bydgoszczy
1. Bronisz Agata
2. Brzeziński Piotr
3. Bułtowicz Robert
4. Cichosz Andrzej
5. Dąbkowska Małgorzata
6. Goc Maria
7. Jedwabiński Marek
8. Kołakowski Jarosław
9. Koszewska-Kołodziejczak Aleksandra
10. Król Jacek
11. Krzyżanowski Marek
12. Misterek Bartosz
13. Prywiński Maciej
14. Sobiś-Żmudzińska Małgorzata
15. Szymkowiak Edward
16. Śniegocki Maciej
17. Tyloch Janusz
18. Tworkiewicz Maciej
19. Wieczorek Joanna
20. Wierzchowski Paweł
|
REJON II - Szpital Uniwersytecki nr 2 w Bydgoszczy
1. Bielecka Arleta
2. Fórmaniak Jacek
3. Gaweł Krzysztof
4. Jawień Arkadiusz
5. Kozak Mirosław
6. Motuk Andrzej
7. Ratajczak Dariusz
8. Sinkiewicz Władysław
9. Socha Maciej
10. Szczęsny Wojciech
11. Tojek Krzysztof
12. Winiarski Piotr
13. Zagierski Adam
14. Zegarska Jolanta
|
REJON III - Wielospecjalistyczny Szptal Miejski
1. Buszko-Sikora Elzbieta
2. Nicpoń Krzysztof
3. Piwowar Piotr |
REJON IV - Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy
1. Sergot-Martynowska Grażyna
2. Staszak-Kowalska Radosława |
REJON V - Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmunologii
1. Jasik Bogusław
2. Marciniak Leszek
|
REJON VI - Centrum Onkologii w Bydgoszczy
1. Bańkowska-Woźniak Magdalena
2. Biedka Marta
3. Puckowska-Michalska Katarzyna
4. Rhone Piotr
5. Siwek Piotr
|
REJON VII - Wojewódzki Szpital Zakaźny w Bydgoszczy
1. Smukalska Ewa
|
REJON VIII - Szpital MSWiA w Bydgoszczy
1. Janikowska-Woś Joanna
2. Lewandowski Marek
3. Lisiak Mariusz
|
REJON IX - Lecznictwo resortowe
1. Kozłowski Bartosz
2. Patyk Iwona
3. Śliwińska Hanna
|
REJON X - Lecznictwo otwarte I
1. Kaczanowska-Burker Ewa
2. Mucha Edmund
3. Narolska-Wierczewska Elżbieta
4. Świątkowska Małgorzata
5. Wasik Juliusz
|
REJON XI - Lecznictwo otwarte II
1. Dalke Krzysztof
2. Ostrowski Mariusz
3. Wierciński Andrzej
|
REJON XII - Lecznictwo otwarte III
1. Jefimow-Gżyl Alina
2. Knypiński Andrzej
|
REJON XIII - Powiat bydgoski
1. Szymański Andrzej
|
REJON XIV - Inowrocław
1. Bochat Marek
2. Bronisz Marek
3. Dereziński Tadeusz
4. Foremska Joanna
5. Kuczma Katarzyna
6. Pilecki Stanisław
7. Wieczorek Janusz
|
REJON XVII - Sępólno
1. Gełdon Anna
|
REJON XVIII - Świecie
1. Goszczyński Andrzej
|
REJON XIX - Tuchola
1. Chrobot Andrzej
2. Rydzkowski Mariusz
|
REJON XX - Żnin
1. Rozmus Jerzy
2. Sousak Masaoud
|
REJON XXI - Lekarze dentyści z Bydgoszczy
1. Białożyk Paweł
2. Domańska-Midura Halina
3. Jundziłł Barbara
4. Kawecka Elżbieta
5. Kuliński Andrzej
6. Kuźmińska Ewa
7. Łukomska-Jasik Bożena
8. Majewski Bartosz
9. Nowicka Anita
10. Oczki Janina
11. Rogowski Jerzy
12. Rogowski Marek
13. Wasielewska Iwona
|
REJON XXII - Lekarze dentyści z powiatów:
inowrocławski, mogileński, żniński
1. Bohuszewicz Małgorzata
2. Jaroszewicz-Goral Waleria
|
REJON XXIII - Lekarze dentyści z powiatów:
bydgoski, nakielski, tucholski,śępóleński, świecki
1. Kapsa-Sroczyńska Maria
|
REJON XXIV - Lekarze rodzinni:
1. Deczyński Maciej
2. Derdowska Agnieszka
3. Klucz Katarzyna
4. Małecka Jadwiga
5. Monowid Zbigniew
6. Rajewski Jerzy
7. Waleryś-Misiak Małgorzata
8. Wawrzyniak Michał
9. Wiśniewska Katarzyna
|
REJON XXV - Lekarze stażyści
1. Dudek Anna
2. Flis Ewelina
3. Frankowska Magdalena
4. Kwiatkowski Maciej
5. Myśliwiec Bartosz Jakub
6. Obońska Ewa
7. Oczadło Michalina
8. Rzeszowska Jagoda
|
REJON XXVII - Klub Lekarza Seniora
1. Adamczewski Andrzej
2. Borowiecki Maciej
3. Kwaśniewska Jolanta
4. Piaskowska Halina
5. Petrykowski Zbigniew
6. Prywiński Stanisław
7. Tomasik Mieczysław
|