plbeenderuuk
A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Obwieszczenie nr 1/2018/VII


Przewodniczącej Okręgowej Komisji Wyborczej
Bydgoskiej Izby Lekarskiej z dnia 17.01.2018 r.


o wynikach wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji Bydgoskiej  Izby Lekarskiej

 Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o izbach lekarskich (Dz. U. z 2016 r., poz. 522 j.t. ze zm.) i par. 45 ust. 1 Regulaminu wyborów, stanowiącego załącznik do uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych (j.t. uwzględniający zmiany wprowadzone uchwałą Nr 6 Nadzwyczajnego XIII Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 14 maja 2016 r.) oraz uchwały Nr 2/2018 Okręgowej Komisji Wyborczej Bydgoskiej Izby Lekarskiej z dnia 17 stycznia 2018 roku w sprawie wyników wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VII kadencji Bydgoskiej Izby Lekarskiej obwieszcza się, co następuje:

§1

W wyniku przeprowadzonych wyborów w rejonach wyborczych utworzonych na obszarze działania Bydgoskiej Izby Lekarskiej delegatami na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji Bydgoskiej Izby Lekarskiej zostali wybrani:

    1. Augustyniak Michał – lekarz;
    2. Bańkowska-Woźniak Magdalena – lekarz;
    3. Barkowska-Czerniak Małgorzata – lekarz;
    4. Białożyk Paweł – lekarz dentysta;
    5. Boguszyński Mieczysław – lekarz;
    6. Borowiecki Maciej – lekarz;
    7. Bronisz Agata – lekarz;
    8. Bronisz Marek – lekarz;
    9. Buszko-Sikora Elżbieta – lekarz;
    10. Chrobot Andrzej – lekarz;
    11. Cichosz Andrzej – lekarz;
    12. Dalke Krzysztof – lekarz;
    13. Dąbkowska Małgorzata – lekarz;
    14. Dereziński Tadeusz – lekarz;
    15. Domańska-Midura Halina – lekarz dentysta;
    16. Dyduch-Frydryszek Aleksandra – lekarz dentysta;
    17. Foremska Joanna – lekarz;
    18. Frąckowiak Waldemar – lekarz;
    19. Gaweł Krzysztof – lekarz;
    20. Goc Maria – lekarz;
    21. Goszczyński Andrzej – lekarz;
    22. Grzyb Sebastian – lekarz;
    23. Jałocha Dariusz – lekarz;
    24. Jankiewicz Marek – lekarz dentysta;
    25. Jańczak-Biegańska Ewa – lekarz dentysta;
    26. Jaroszewicz-Goral Waleria – lekarz dentysta;
    27. Jasik Bogusław – lekarz;
    28. Kaczanowska-Burker Ewa – lekarz;
    29. Kalicka Agata – lekarz;
    30. Kaniewski Mateusz – lekarz;
    31. Kapsa-Sroczyńska Maria – lekarz dentysta;
    32. Karnowski Roman – lekarz;
    33. Kasperski Adam – lekarz dentysta;
    34. Kawecka Elżbieta – lekarz dentysta;
    35. Klucz Katarzyna – lekarz;
    36. Kołakowska Joanna – lekarz;
    37. Kołakowski Jarosław – lekarz;
    38. Kopeć Michał – lekarz;
    39. Kosmowski Wojciech – lekarz;
    40. Koszek Jacek – lekarz;
    41. Koszewska-Kolodziejczak Aleksandra – lekarz;
    42. Kozak Mirosław – lekarz;
    43. Kozłowski Bartosz – lekarz;
    44. Krzyżanowski Marek – lekarz;
    45. Kuczma-Urbanek Katarzyna – lekarz;
    46. Kuczun-Świątkowska Alina – lekarz;
    47. Kuliński Andrzej – lekarz dentysta;
    48. Kwiatkowski Szymon – lekarz;
    49. Lach-Inszczak Sabina – lekarz;
    50. Lendo Agnieszka – lekarz;
    51. Lesikowska Dorota – lekarz dentysta;
    52. Lewandowski Marek – lekarz;
    53. Lisiak-Myszke Magdalena – lekarz dentysta;
    54. Majewski Bartosz – lekarz dentysta;
    55. Mludzińska Anna – lekarz;
    56. Monowid Zbigniew – lekarz;
    57. Narolska-Wierczewska Elżbieta – lekarz;
    58. Paciorek Przemysław – lekarz;
    59. Patyk Iwona – lekarz;
    60. Perczak Aleksandra – lekarz dentysta;
    61. Piaskowska Halina – lekarz dentysta;
    62. Porzych Katarzyna – lekarz;
    63. Prywiński Maciej – lekarz;
    64. Prywiński Stanisław – lekarz;
    65. Rajewski Jerzy – lekarz;
    66. Ratajczak Dariusz – lekarz;
    67. Rhone Piotr – lekarz;
    68. Rogowski Jerzy – lekarz dentysta;
    69. Rogowski Marek – lekarz dentysta;
    70. Rydzkowski Mariusz – lekarz;
    71. Sergot-Martynowska Grażyna – lekarz;
    72. Sinkiewicz Władysław – lekarz;
    73. Siwek Piotr – lekarz;
    74. Sobolewska-Pilarczyk Małgorzata – lekarz;
    75. Solińska-Lewna Beata – lekarz;
    76. Sousak Masaoud – lekarz;
    77. Staszak-Kowalska Radosława – lekarz;
    78. Straburzyńska Maria – lekarz dentysta;
    79. Szymanek Anna – lekarz;
    80. Śliwińska Hanna – lekarz;
    81. Śniegocki Maciej – lekarz;
    82. Świątkowska Małgorzata – lekarz;
    83. Tojek Krzysztof – lekarz;
    84. Turzański Rafał – lekarz;
    85. Tworkiewicz Maciej – lekarz;
    86. Tyloch Janusz – lekarz;
    87. Tywoniuk Krystian – lekarz;
    88. Waleryś-Masiak Małgorzata – lekarz;
    89. Wanat-Słupska Elżbieta – lekarz;
    90. Wasik Juliusz – lekarz;
    91. Widomska Lutobora – lekarz;
    92. Wieczorek Janusz – lekarz;
    93. Winiarski Piotr – lekarz;
    94. Wiśniewska Katarzyna – lekarz;
    95. Zalewska-Rydzkowska Danuta – lekarz.

 

                                                                                                                      Przewodnicząca OKW

                                                                                                                   Bydgoskiej Izby Lekarskiej

 

                                                                                                      dr n. med. Elżbieta Narolska-Wierczewska