A- A A+
A- A A+
plendeuk

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Porady Prawne

KOMUNIKAT

DLA LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW – PRZEDSIĘBIORCÓW PROWADZĄCYCH PRAKTYKI ZAWODOWEW związku z rozwijająca się sytuacją epidemiologiczną w Polsce związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 choroba COVID-19, która niejednokrotnie znacząco wpłynie na wykonywanie zawodu Lekarza i Lekarza Dentystów w formie działalności gospodarczej, Bydgoska Izba Lekarska oferuje dodatkowe wsparcie w formie pomocy prawnej dla członków Izby – przedsiębiorców.

Od 23 marca 2020 r. aż do odwołania Lekarzom i Lekarzom Dentystom – PRZEDSIĘBIORCOM  - pomocy prawnej udzielać będzie radca prawny BIL. Porady prawne będzie można uzyskać od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do godz. 17:00  pod numerem telefonu – 52 322 33 94. Jednocześnie możliwy będzie również kontakt e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Porady prawne udzielane będą z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy, prawa cywilnego, a także prawa gospodarczego (z wyłączeniem prawa podatkowego), uwzględniającego zmiany, które wprowadzane są przez prawodawcę w związku z koronawirusem.

Jednocześnie Bydgoska Izba Lekarska uprzejmie informuje, iż radca prawny BIL pozostaje w gotowości do świadczenia porad prawnych pozostałym Członkom BIL w sprawach związanych z wykonywaniem zawodu Lekarza i Lekarza dentysty.

 

 

Radca prawny Bydgoskiej Izby Lekarskiej - mec. Jadwiga Jarząbkiewicz-Górniak udziela bezpłatnych porad prawnych lekarzom i lekarzom dentystom, członkom Bydgoskiej Izby Lekarskiej, związanych z działaniem samorządu oraz wykonywaniem zawodu lekarza i lekarza dentysty:

  • w poniedziałki w siedzibie BIL w godzinach 14.00 - 15.00. w biurze Izby
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00 telefonicznie pod nr (52) 322-33-94 w kancelarii prawnej