plbeenderuuk
A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji 2017 - 2021

Lista wybranych delegatów:

    I. Rejon nr 01 - Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy:
   

Bronisz Agata,
Cichosz Andrzej,
Dąbkowska Małgorzata,
Goc Maria,
Grzyb Sebastian,
Kołakowska Joanna,
Kołakowski Jarosław,
Koszewska-Kolodziejczak Aleksandra,
Krzyżanowski Marek,
Paciorek Przemysław,
Prywiński Maciej,
Śniegocki Maciej,
Tworkiewicz Maciej,
Tyloch Janusz,
Zalewska-Rydzkowska Danuta.

    II. Rejon nr 02 - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy;
   

Gaweł Krzysztof,
Kozak Mirosław,
Ratajczak Dariusz,
Sinkiewicz Władysław,
Tojek Krzysztof,
Winiarski Piotr.

    III. Rejon nr 03 - Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy;
 

Buszko-Sikora Elżbieta,
Kosmowski Wojciech,
Turzański Rafał.


    IV. Rejon nr 04 - Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy;  

Kopeć Michał,
Sergot-Martynowska Grażyna,
Staszak-Kowalska Radosława,
Szymanek Anna,
Tywoniuk Krystian.

 
    V. Rejon nr 05 - Kujawsko–Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy;  

Jasik Bogusław,
Lach-Inszczak Sabina.

 

    VI. Rejon nr 06 - Centrum Onkologii w Bydgoszczy;
 

Bańkowska-Woźniak Magdalena,
Rhone Piotr,
Siwek Piotr.
 

    VII. Rejon nr 07 - Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w Bydgoszczy;
 

Sobolewska-Pilarczyk Małgorzata.

    VIII. Rejon nr 08 - SP Wielospecjalistyczny ZOZ MSW w Bydgoszczy;;
 

Barkowska-Czerniak Małgorzata,
Lewandowski Marek,
Wanat-Słupska Elżbieta.

 
IX. Rejon nr 09 - Lecznictwo resortowe w Bydgoszczy;   

Kalicka Agata,
Kozłowski Bartosz,
Patyk Iwona.


X. Rejon nr 10 - Lecznictwo otwarte – rejon I w Bydgoszczy;

Kaczanowska-Burker Ewa,
Kwiatkowski Szymon,
Narolska-Wierczewska Elżbieta,
Świątkowska Małgorzata,
Wąsik Juliusz.

 
XI. Rejon nr 14 - Inowrocław;

Augustyniak Michał,
Bronisz Marek,
Dereziński Tadeusz,
Foremska Joanna,
Karnowski Roman,
Kuczma-Urbanek Katarzyna,
Wieczorek Janusz.


XII. Rejon nr 18 - Świecie;

Goszczyński Andrzej.

 

 XIII. Rejon nr 19 - Tuchola;
 

Chrobot Andrzej,
Rydzkowski Mariusz.

 
XIV. Rejon nr 20 - Żnin;

Koszek Jacek,
Sousak Masaoud,
Śliwińska Hanna.

 
XV. Rejon nr 21 - Lekarze dentyści z Bydgoszczy;

Białożyk Paweł,
Domańska-Midura Halina,
Dyduch-Frydryszek Aleksandra,
Jankiewicz Marek,
Kasperski Adam,
Kawecka Elżbieta,
Kuliński Andrzej,
Lisiak-Myszke Magdalena,
Majewski Bartosz,
Perczak Aleksandra,
Rogowski Jerzy,
Rogowski Marek.

 
XVI. Rejon nr 22 - Lekarze dentyści z powiatów: inowrocławski, mogileński, żniński;

Jańczak-Biegańska Ewa,
Jaroszewicz-Goral Waleria,
Lesikowska Dorota.
 

XVII. Rejon nr 23 - Lekarze dentyści z powiatów: bydgoski, nakielski, tucholski, sępoleński, świecki:  

Kapsa-Sroczyńska Maria,
Straburzyńska Maria.
 

XVIII. Rejon nr 24 - Lekarze rodzinni;

Frąckowiak Waldemar,
Jałocha Dariusz,
Klucz Katarzyna,
Lendo Agnieszka,
Mludzińska Anna,
Monowid Zbigniew,
Rajewski Jerzy,
Waleryś-Masiak Małgorzata,
Wiśniewska Katarzyna.
 

XIX. Rejon nr 25 - Lekarze i  lekarze dentyści, stażyści z całego obszaru działania BIL;
   

Kaniewski Mateusz.


XIX. Rejon nr 26 - Lekarze i lekarze dentyści emeryci i renciści z miasta Bydgoszczy;
   

Kuczun-Świątkowska Alina.


XXI. Rejon nr 27 - Klub Lekarza Seniora;

Boguszyński Mieczysław,
Borowiecki Maciej,
Piaskowska Halina,
Prywiński Stanisław,
Widomska Lutobora.


 

Krajowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji 2017 - 2021