A- A A+
A- A A+

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Witamy na stronie Bydgoskiej Izby Lekarskiej

Okręgowy Zjazd Lekarzy IX kadencji 2021 - 2025

Lista wybranych delegatów:

    I. Rejon nr 01 - Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy:
   
  1. Barańska Malwina
  2. Butt-Hussaim Natalia
  3. Cyrankiewicz Waldemar
  4. Dąbrowska Anna
  5. Duchań-Ogrodnik Daniel
  6. Felczak Michał
  7. Gałązka Przemysław
  8. Goc Maria
  9. Grześk Grzegorz
  10. Jaraczewski Wojciech
  11. Junik Roman
  12. Kamińska Anna
  13. Kołodziejczak Michalina
  14. Ostrowski Adam
  15. Pawliszak Wojciech
  16. Radziwanowski Adrian
  17. Słupski Maciej Włodzimierz
  18. Suwała Szymon
  19. Wieczorek Joanna
  20. Wasielewska Zuzanna
  21. Zabielska Ewa
  22. Zalewska-Rydzkowska Danuta
    II. Rejon nr 02 - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy;
   
  1.     Burduk Paweł
  2.     Zwoliński Tomasz
  3.     Mackiewicz-Nartowicz
  4.     Kazdepka-Ziemińska Anita
  5.     Landowska-Jaroszek Kaja
  6.     Tojek Krzysztof
  7.     Olejarczyk Agata
  8.     Fórmaniak Jacek
  9.     Kodzik Marta
  10.     Kozak Mirosław
  11.     Białowąs Kacper
  12.     Rogowicz Daniel
  13.     Petrus Marzena
  14.     Lewiński Maciej
    III. Rejon nr 03 - Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy;
 
  1. Buszko-Sikora Elżbieta
  2. Turzański Rafał
  3. Wolski Bartłomiej

    IV. Rejon nr 04 - Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy;  
  1. Jóźwicka Magdalena
  2. Łukasik Magdalena
  3. Kopeć Michał
  4. Sergot-Martynowska Grażyna
  5. Staszak-Kowalska Radosława
 
    V. Rejon nr 05 - Kujawsko–Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy;  
  1. Gadzińska Aleksandra
  2. Wojciechowski Michał

 

    VI. Rejon nr 06 - Centrum Onkologii w Bydgoszczy;
 
  1. Bańkowska-Woźniak Magdalena
  2. Przygodzińska Paulina
  3. Skutecka Agnieszka
  4. Żyromska Agnieszka
     
    VII. Rejon nr 07 - Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w Bydgoszczy;
 
  1. Olczak Anita
    VIII. Rejon nr 08 - SP Wielospecjalistyczny ZOZ MSW w Bydgoszczy;;
 
  1. Misiak Elżbieta
  2. Oracz Grzegorz
  3. Panchenko Olena.
 
IX. Rejon nr 09 - Lecznictwo resortowe w Bydgoszczy;   
  1. Kordas-Lewandowska Agnieszka
  2. Lemanowicz Katarzyna
  3. Majewski Bartosz
  4. Parszyk Zofia
  5. Sądel Przemysław
  6. Tywoniuk Anna

X. Rejon nr 10 - Lecznictwo otwarte – rejon I w Bydgoszczy;
  1. Kałużny Krystian
  2. Kaniewska Marta
  3. Krawczyk Karolina
  4. Kwiatkowski Szymon
  5. Maciejewska Marianna
  6. Matysik Marta
  7. Mróz Ewa
  8. Wróblewski Przemysław

XI. Rejon nr 11 - Lecznictwo otwarte – rejon II w Bydgoszczy;

  1. Ciesielska-Osuch Marlena
  2. Dalke Krzysztof
  3. Gawry eh Mariusz
  4. Kaniewski Mateusz
  5. Kąkol Jerzy Marian
  6. Marszałek Wojciech
  7. Świtalska Weronika

XII. Rejon nr 12 - Lecznictwo otwarte - rejon III w Bydgoszczy;

  1. Bokszański Marek
  2. Dygas Dominik
  3. Jeleńska-Draim Izabella
  4. Kafarski Łukasz
  5. Materek Izabela
  6. Socha Maciej
  7. Żmich Przemysław

XIII. Rejon nr 13 - Powiat bydgoski;

  1. Baranowski Przemyśla
  2. Szymański Andrzej
 
XIV. Rejon nr 14 - Inowrocław;
  1. Żabicki Dariusz
  2. Bronisz Marek
  3. Drogowski Robert
  4. Mielcarek Marcin
  5. Moczkodan Mariola
  6. Paciorek Przemysław
  7. Jankowska Beata
  8. Wieczorek Janusz
  9. Kocząb Elżbieta
  10. Olejniczak Hubert

 

XV. Rejon nr 15 - Mogilno;
  1. Florczyk Iwona

 

XVI. Rejon nr 16 - Nakło;
  1. Adenuga Anthony
  2. Dzióbkowska Monika
  3. Walczyk-Malycha Mirosława
XVII. Rejon nr 17 - Sępólno
  1. Mianowana Aneta
XIIIV. Rejon nr 18 - Świecie;
  1. Cichosz Andrzej
  2. Goszczyński Andrzej
  3. Wołowiec Łukasz

 

 XIX. Rejon nr 19 - Tuchola;
 
  1. Chrobot Andrzej,
  2. Rydzkowski Mariusz.
 
XX. Rejon nr 20 - Żnin;
  1. Koszek Jacek
  2. Latoch Izabela
 
XXI. Rejon nr 21 - Lekarze dentyści z Bydgoszczy;
  1. Białożyk Paweł
  2. Bieńkowska-Bigus Aleksandra
  3. Dyduch-Frydryszek Aleksandra
  4. Jankiewicz Marek
  5. Kasperski Adam
  6. Kawecka Elżbieta
  7. Kowal Elżbieta Małgorzata
  8. Lisiak-Myszke Magdalena
  9. Mażul-Rogowska Anna
  10. Mucha Jerzy
  11. Oczki Janina
  12. Rogowski Marek
  13. Winiarski Marcin
 
XXII. Rejon nr 22 - Lekarze dentyści z powiatów: inowrocławski, mogileński, żniński;
  1. Bohuszewicz Małgorzata
  2. Milewska-Jósiak Monika
     
XXIII. Rejon nr 23 - Lekarze dentyści z powiatów: bydgoski, nakielski, tucholski, sępoleński, świecki:  
  1. Kapsa- Sroczyńska Maria
  2. Lubowska-Chojecka Małgorzata
  3. Perczak Aleksandra
  4. Perczak Marcin
  5. Straburzyńska Maria
     
XXIV. Rejon nr 24 - Lekarze rodzinni;
  1. Frąckowiak Waldemar
  2. Gadziński Waldemar
  3. Jałocha Dariusz
  4. Klucz Katarzyna
  5. Mludzińska Anna
  6. Rajewski Jerzy
  7. Śremska Aleksandra
  8. Waleryś-Masiak Małgorzata
     
XXV. Rejon nr 25 - Lekarze i  lekarze dentyści, stażyści z całego obszaru działania BIL;
   
  1. Kurowski Karol
  2. Rzeszuto Jakub
  3. Tarka Mateusz
  4. Wartęga Mateusz

XXVI. Rejon nr 26 - Lekarze i lekarze dentyści emeryci i renciści z miasta Bydgoszczy;
   
  1. Domańska-Midura Halina
  2. Janicka-Beuth Lidia
  3. Rogowski Jerzy
  4. Wasielewska Iwona

XXII. Rejon nr 27 - Klub Lekarza Seniora;
  1. Borowiecki Maciej
  2. Długołęcki Ryszard
  3. Narolska-Wierczewska Elżbieta
  4. Prywiński Stanisław


 

Krajowy Zjazd Lekarzy IX kadencji 2022 - 2026

Delegaci na Kajowy Zjazd Lekarzy IX Kadencji:

Lp. Nazwisko Imię tyt.
       
1. Butt-Hussaim Natalia lek.
2. Kałużny Krystian lek.
3. Parszyk Zofia lek.
4. Perczak Aleksandra dr n. med.
5. Rogowicz Daniel lek.
6. Rogowski Marek lek. dent.
7. Suwała Szymon lek.
8. Śremska Aleksandra lek.
9. Wartęga Mateusz lek.
10 Wojciechowski Michał lek..
11. Wołowiec Łukasz lek.
12. Zwoliński Tomasz lek.