Obwieszczenie nr 1/2018/VII
Przewodniczącej Okręgowej Komisji Wyborczej
Bydgoskiej Izby Lekarskiej z dnia 17.01.2018 r.
o wynikach wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji Bydgoskiej Izby Lekarskiej
Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o izbach lekarskich (Dz. U. z 2016 r., poz. 522 j.t. ze zm.) i par. 45 ust. 1 Regulaminu wyborów, stanowiącego załącznik do uchwały Nr 12 X Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 29 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu wyborów do organów izb lekarskich, na stanowiska w organach i trybu odwoływania członków tych organów i osób zajmujących stanowiska w tych organach oraz wyborów komisji wyborczych (j.t. uwzględniający zmiany wprowadzone uchwałą Nr 6 Nadzwyczajnego XIII Krajowego Zjazdu Lekarzy z dnia 14 maja 2016 r.) oraz uchwały Nr 2/2018 Okręgowej Komisji Wyborczej Bydgoskiej Izby Lekarskiej z dnia 17 stycznia 2018 roku w sprawie wyników wyborów delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VII kadencji Bydgoskiej Izby Lekarskiej obwieszcza się, co następuje:
§1
W wyniku przeprowadzonych wyborów w rejonach wyborczych utworzonych na obszarze działania Bydgoskiej Izby Lekarskiej delegatami na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji Bydgoskiej Izby Lekarskiej zostali wybrani:
1. Augustyniak Michał – lekarz;
2. Bańkowska-Woźniak Magdalena – lekarz;
3. Barkowska-Czerniak Małgorzata – lekarz;
4. Białożyk Paweł – lekarz dentysta;
5. Boguszyński Mieczysław – lekarz;
6. Borowiecki Maciej – lekarz;
7. Bronisz Agata – lekarz;
8. Bronisz Marek – lekarz;
9. Buszko-Sikora Elżbieta – lekarz;
10. Chrobot Andrzej – lekarz;
11. Cichosz Andrzej – lekarz;
12. Dalke Krzysztof – lekarz;
13. Dąbkowska Małgorzata – lekarz;
14. Dereziński Tadeusz – lekarz;
15. Domańska-Midura Halina – lekarz dentysta;
16. Dyduch-Frydryszek Aleksandra – lekarz dentysta;
17. Foremska Joanna – lekarz;
18. Frąckowiak Waldemar – lekarz;
19. Gaweł Krzysztof – lekarz;
20. Goc Maria – lekarz;
21. Goszczyński Andrzej – lekarz;
22. Grzyb Sebastian – lekarz;
23. Jałocha Dariusz – lekarz;
24. Jankiewicz Marek – lekarz dentysta;
25. Jańczak-Biegańska Ewa – lekarz dentysta;
26. Jaroszewicz-Goral Waleria – lekarz dentysta;
27. Jasik Bogusław – lekarz;
28. Kaczanowska-Burker Ewa – lekarz;
29. Kalicka Agata – lekarz;
30. Kaniewski Mateusz – lekarz;
31. Kapsa-Sroczyńska Maria – lekarz dentysta;
32. Karnowski Roman – lekarz;
33. Kasperski Adam – lekarz dentysta;
34. Kawecka Elżbieta – lekarz dentysta;
35. Klucz Katarzyna – lekarz;
36. Kołakowska Joanna – lekarz;
37. Kołakowski Jarosław – lekarz;
38. Kopeć Michał – lekarz;
39. Kosmowski Wojciech – lekarz;
40. Koszek Jacek – lekarz;
41. Koszewska-Kolodziejczak Aleksandra – lekarz;
42. Kozak Mirosław – lekarz;
43. Kozłowski Bartosz – lekarz;
44. Krzyżanowski Marek – lekarz;
45. Kuczma-Urbanek Katarzyna – lekarz;
46. Kuczun-Świątkowska Alina – lekarz;
47. Kuliński Andrzej – lekarz dentysta;
48. Kwiatkowski Szymon – lekarz;
49. Lach-Inszczak Sabina – lekarz;
50. Lendo Agnieszka – lekarz;
51. Lesikowska Dorota – lekarz dentysta;
52. Lewandowski Marek – lekarz;
53. Lisiak-Myszke Magdalena – lekarz dentysta;
54. Majewski Bartosz – lekarz dentysta;
55. Mludzińska Anna – lekarz;
56. Monowid Zbigniew – lekarz;
57. Narolska-Wierczewska Elżbieta – lekarz;
58. Paciorek Przemysław – lekarz;
59. Patyk Iwona – lekarz;
60. Perczak Aleksandra – lekarz dentysta;
61. Piaskowska Halina – lekarz dentysta;
62. Porzych Katarzyna – lekarz;
63. Prywiński Maciej – lekarz;
64. Prywiński Stanisław – lekarz;
65. Rajewski Jerzy – lekarz;
66. Ratajczak Dariusz – lekarz;
67. Rhone Piotr – lekarz;
68. Rogowski Jerzy – lekarz dentysta;
69. Rogowski Marek – lekarz dentysta;
70. Rydzkowski Mariusz – lekarz;
71. Sergot-Martynowska Grażyna – lekarz;
72. Sinkiewicz Władysław – lekarz;
73. Siwek Piotr – lekarz;
74. Sobolewska-Pilarczyk Małgorzata – lekarz;
75. Solińska-Lewna Beata – lekarz;
76. Sousak Masaoud – lekarz;
77. Staszak-Kowalska Radosława – lekarz;
78. Straburzyńska Maria – lekarz dentysta;
79. Szymanek Anna – lekarz;
80. Śliwińska Hanna – lekarz;
81. Śniegocki Maciej – lekarz;
82. Świątkowska Małgorzata – lekarz;
83. Tojek Krzysztof – lekarz;
84. Turzański Rafał – lekarz;
85. Tworkiewicz Maciej – lekarz;
86. Tyloch Janusz – lekarz;
87. Tywoniuk Krystian – lekarz;
88. Waleryś-Masiak Małgorzata – lekarz;
89. Wanat-Słupska Elżbieta – lekarz;
90. Wasik Juliusz – lekarz;
91. Widomska Lutobora – lekarz;
92. Wieczorek Janusz – lekarz;
93. Winiarski Piotr – lekarz;
94. Wiśniewska Katarzyna – lekarz;
95. Zalewska-Rydzkowska Danuta – lekarz.
Przewodnicząca OKW
Bydgoskiej Izby Lekarskiej
dr n. med. Elżbieta Narolska-Wierczewska