A- A A+
A- A A+

Jak umieścić ogłoszenie o pracy dla lekarza, lekarza dentysty, lub szukam pracy

  1. W celu umieszczenia ogłoszenia o pracy dla lekarza, lekarza dentysty lub szukam pracy należy przesłać treść ogłoszenia wraz z ewentualną grafiką, logiem, itp. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Umieszczenie ogłoszeń o pracy  dla lekarzy, lekarzy dentystów lub szukam pracy jest bezpłatne
  3. Ogłoszenie powinno zawierać tytuł oraz treść, a ewentualna grafika nie powinna przekraczać rozmiarów 500px [szerokości i wysokości].
  4. Po wysłaniu ogłoszenia, będzie ono czekało na publikację. Administrator ma na to czas do 3 dni roboczych. Ale twoje ogłoszenie może pojawić się szybciej!
  5. Nie każde ogłoszenie może doczekać się publikacji - jeśli jest przygotowane niedbale, bądź Administrator uzna je za niestosowne - nie zostanie wyemitowane (np. nagminne ogłoszenia instytucji pośredniczących, brak informacji właściwej, błędna treść itp.)
  6. Po opublikowaniu ogłoszenia, szukaj go na stronie www.bil.org.pl w kategorii OGŁOSZENIA
  7. Ogłoszenie będzie pojawiać się przez okres 2 miesięcy od daty zamieszczenia
  8. W celu przedłużenia emisji ogłoszenie o kolejny okres 2 miesięcy należy wysłać informacje na adres mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.